Skip links

Honeywell Genesis XP 7680g

Honeywell Genesis ™ XP 7680g je handsfree prezentačný skener s prekvapivým výkonom a zvýšenou produktivitou.


Skener Genesis XP ponúka o 20% vyššiu rýchlosť skenovania a väčšiu skenovaciu plochu ako predchádzajúce generácie skenerov. Osvedčená skenovacia technológia XP od spoločnosti Honeywell si ľahko poradí so zle vytlačenými a poškodenými čiarovými kódmi. Pôsobivá hĺbka ostrosti umožňuje čítať čiarové kódy, aj keď sú umiestnené priamo pred skenerom.
Vďaka senzoru s rozlíšením jeden megapixel a rýchlemu procesoru Genesis XP číta čiarové kódy rýchlo a zaručuje vysokú úroveň tolerancie pohybu, čo má za následok menej opakovaných skenov, čo zamestnancom zaistí produktivitu a efektivitu.

Fantastický užívateľský zážitok

Kompaktný a moderný dizajn poskytuje jedinečný zážitok s minimom požadovanej plochy pultu. 360 ° trojfarebný LED kruh indikuje oblasť skenovania, poskytuje užívateľovi jasnú spätnú väzbu a ponúka intuitívny zážitok pre zamestnancov aj zákazníkov. Zážitky so skenovania čiarových kódov sú zásadné pre zaistenie spokojnosti zákazníkov. Teplé biele svetlo osvetlí naskenovaný kód, čo je príjemnejšie pre oko. Funkcia automatickej detekcie objektov úplne vypne podsvietenie medzi skenovaním, vďaka čomu skener za žiadnych podmienok nezasahuje do normálnej prevádzky.

Mám záujem o produkt

Pružnosť a prispôsobivosť


Genesis XP bol navrhnutý s ohľadom na všestrannosť, takže je ľahko prispôsobiteľný súčasným aj budúcim potenciálnym aplikáciám.
Odnímateľná a nastaviteľná kompaktná základňa a uhlový upevňovací bod kábla umožňujú umiestnenie kľúča prakticky kdekoľvek.
K dispozícii je rada voliteľného originálneho príslušenstva pre pripevnenie skenera na stenu, v mieste predaja alebo pre vertikálnu motáž. Integrovaný prídavný rozširujúci port bude podporovať budúce inteligentné príslušenstvo a prispôsobuje sa budúcim potrebám a požiadavkám.

VLASTNOSTI A VÝHODY

Je ideálny pre skenovanie tlačených aj digitálnych kódov.
Podpora pre 1D, 2D, PDF, DotCode, Digimarc.

Zvýšená produktivita vďaka rýchlejšiemu skenovaniu a minimalizácia chybných údajov.
Rýchlosť čítania je o 20% rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu.

Robustný a odolný dizajn.
Nový dizajn, ktorý spĺňa meniace sa potreby rôznych pracovných prostredí.

Budúce inteligentné umiestnenia (Smart Placement) rozšíria možnosti aplikácie zariadenia a zvýšia dostupné možnosti

Systémový softvér možno upgradovať v teréne a konektor je pripravený podporovať budúce príslušenstve.

 

Technické špecifikácie


KONFIGURÁCIA A PRÍSLUŠENSTVO

Kompatibilita

Genesis XP je kompatibilný so sadou softvérových nástrojov, modulov plug-in spoločnosti Honeywell a platformou Operational Intelligence. Genesis XP je spätne kompatibilný s káblami skenerov Genesis predchádzajúcej generácie.

Príslušenstvo Smart Placement

Plánovaná ponuka ďalšieho príslušenstva pre podporu širokej škály aplikáciou a možnosťou inštalácie.

Iba skenovacia jednotka

Perfektné pre dovybavenie existujúcich inštalácií. Skenovací modul je spätne kompatibilný s káblami z nášho predchádzajúceho modelu. Skvelá voľba pre integráciu alebo montáž kiosku s jedným z našich inteligentných inštalačných doplnkov.

Skenovací modul so stojanom

Sada obsahuje skenovaciu jednotku a otočnú základňu. Skvelá voľba pre aplikáciu na dosky. Základňa je odnímateľná,
čo vám dáva plnú flexibilitu do budúcnosti.

Skenovacia jednotka, stojan a sada káblov

Plne funkčná sada k dispozícii s káblom USB alebo káblom RS232 a napájaním. Naše novo navrhnuté káble rozhrania USB a RS232 s kratšími koncovkami z gumy ponúkajú väčšiu flexibilitu a lepší vzhľad.

Poznámka: Štandardné sady používajú snímače vo farebnom prevední: čierne skrine,
čierne stojany a čierne káble. Pre veľké projekty a nasadenie môžu byť k dispozícii vlastné sady s bielymi krytmi, stojanymi a káblami.

Mám záujem o produkt
Return to top of page