Skip links

Etikety a pásky

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti čiarových kódov, potlače etikiet a použitia etikiet v rôznych sférach priemyslu a obchodu. Dodávame čisté ako aj potlačené etikety rôznych materiálov a termotransferové pásky mnohým firmám po celom Slovensku a taktiež vychádzame v ústrety firmám, ktoré realizujú svoje dodávky „Just in time“ tým že pre nich skladujeme etikety a pásky a dodáme ich presne na čas.

ETIKETY


Papierové etikety

Papierové etikety nachádzajú široké uplatnenie v normálnych klimatických podmienkach pri teplotách od -5 do +65 oC. Vyrobené sú z upraveného papiera a podľa kvality povrchu sa delia na matné, pololesklé a lesklé. Teplota povrchu matriálu na ktorý sa etikety aplikujú by v momente aplikácie nemala klesnúť pod 20 oC. Najviac sa používajú pololesklé etikety ale je možné dodať aj matné a lesklé etikety. Skladom máme cca 50rozmerov papierových etikiet a k dispozícií je ďalšie veľké množstvo výsekových foriem rôznych rozmerov.

Print etikety

Print etikety sú etikety rozmeru A4-naseknuté na menšie rozmery určené do štandardných kancelárskych laserových tlačiarní. Sú upravené, aby odolávali vysokej teplote laserovej tlačiarne. 

V ponuke máme Printetikety naseknuté na rôzne rozmery a rôznych materiálov:

Papierové matné:

Papierové lesklé:

Papierové matné Nonperm (odlepiteľné so slabším lepidlom):

Papierové reflexné:

Foliové

Thermo etikety

Thermo etikety sú vyrobené z teplocitlivého materiálu a sú určené pre tlačiarne s priamou potlačou (DT) V prípade záujmu je nutné rozmer, množstvo a termín dodania konzultovať s oddelením barcode.

Thermo etikety do váh

Thermo etikety do váh sú etikety vyrobené z teplocitlivého materiálu a sú určené pre váhy a sú štandardných rozmerov. 

Termo Eco 58×43

Textilné etikety

Textilné etikety sa používajú hlavne v textilnom priemysle. Skladom máme textilné etikety a pásky na textilné etikety rôznych rozmerov.

Umelohmotné (fóliové) etikety

Sú to špeciálne etikety odolné teplote a agresívnym látkam. Polyesterové (strieborné, biele matné) Polypropylénové (biele matné). V prípade záujmu o etikety je nutné rozmer, množstvo materiál a termín dodania konzultovať s oddelením barcode.

Predaj natlačených etikiet

V prípade že nevlastníte termotransferovú tlačiareň na etikety, ponúkame návrh a potlač etikiet. V prípade záujmu nás kontaktujte.

POTLAČ ETIKIET


V prípade že nevlastníte termotransferovú tlačiareň na etikety, ponúkame návrh a potlač etikiet. V prípade záujmu o potlačené etikety kontaktujte
tlač etikiet: vladimir.tulik@bcr.sk

PÁSKY


Termotransferové pásky

Sú špeciálne pásky určené pre termotransferové tlačiarne. Sú dodávané v rôznych šírkach a dĺžkach. Ich mechanické a chemické vlastnosti sú závislé na druhu potlačovaných materiálov. Spĺňajú vysoké nároky na kontrast, farebnú stálosť a oteruvzdornosť. Farbivo z pásky je pri tlači oddelované z nosného média pôsobením tlaku a teploty segmentov tlačiacej hlavy na potlačovaný materiál. Naše oddelenie používa pásky od renomovaných výrobcov Armor, Zebra, Dynic, DNP, pretože od kvality pásky závisí kvality potlače ako aj pravidelnosť servisu tlačiarne a s tým súvisiace náklady.

FORMULÁR PRE DOPYT


[[[["field11","contains","Eti"]],[["show_fields","field12"]],"and"],[[["field11","contains","P\u00e1s"]],[["show_fields","field13"]],"and"],[[["field11","contains","Eti"]],[["show_fields","field14,field17,field19,field16,field18,field20,field25,field22,field23,field24"]],"and"],[[["field11","contains","P\u00e1s"]],[["show_fields","field26,field27,field28"]],"and"]]
1 Step 1
Úpravy etikety
Na vypracovanie čo najpresnejšej ponuky potrebujeme vyplnených čo najviac údajov, v prípade že je pre vás lepšie to odkonzultovať pošlite nam kontaktné údaje naši špecialisti to radi s vami odkonzultujú
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Return to top of page