Skip links

Etikety a pásky

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti čiarových kódov, potlače etikiet a použitia etikiet v rôznych sférach priemyslu a obchodu. Dodávame čisté ako aj potlačené etikety rôznych materiálov a termotransferové pásky mnohým firmám po celom Slovensku a taktiež vychádzame v ústrety firmám, ktoré realizujú svoje dodávky „Just in time“ tým že pre nich skladujeme etikety a pásky a dodáme ich presne na čas.

ETIKETY


Papierové etikety

Print etikety

Print etikety sú etikety rozmeru A4-naseknuté na menšie rozmery určené do štandardných kancelárskych laserových tlačiarní. Sú upravené, aby odolávali vysokej teplote laserovej tlačiarne. 

V ponuke máme Print etikety naseknuté na rôzne rozmery a rôznych materiálov:

Thermo etikety

Thermo etikety sú vyrobené z teplocitlivého materiálu a sú určené pre tlačiarne s priamou potlačou (DT) V prípade záujmu je nutné rozmer, množstvo a termín dodania konzultovať s oddelením barcode.

Thermo etikety do váh

Thermo etikety do váh sú etikety vyrobené z teplocitlivého materiálu a sú určené pre váhy a sú štandardných rozmerov.
Termo Eco 58×43

Textilné etikety

Textilné etikety sa používajú hlavne v textilnom priemysle. Skladom máme textilné etikety a pásky na textilné etikety rôznych rozmerov.

Umelohmotné (fóliové) etikety

Sú to špeciálne etikety odolné teplote a agresívnym látkam. Polyesterové (strieborné, biele matné) Polypropylénové (biele matné). V prípade záujmu o etikety je nutné rozmer, množstvo materiál a termín dodania konzultovať s oddelením barcode.

Predaj natlačených etikiet

V prípade že nevlastníte termotransferovú tlačiareň na etikety, ponúkame návrh a potlač etikiet. V prípade záujmu nás kontaktujte.

POTLAČ ETIKIET


V prípade že nevlastníte termotransferovú tlačiareň na etikety, ponúkame návrh a potlač etikiet. V prípade záujmu o potlačené etikety kontaktujte
tlač etikiet: vladimir.tulik@bcr.sk

PÁSKY


Termotransferové pásky

Sú špeciálne pásky určené pre termotransferové tlačiarne. Sú dodávané v rôznych šírkach a dĺžkach. Ich mechanické a chemické vlastnosti sú závislé na druhu potlačovaných materiálov. Spĺňajú vysoké nároky na kontrast, farebnú stálosť a oteruvzdornosť. Farbivo z pásky je pri tlači oddelované z nosného média pôsobením tlaku a teploty segmentov tlačiacej hlavy na potlačovaný materiál. Naše oddelenie používa pásky od renomovaných výrobcov Armor, Zebra, Dynic, DNP, pretože od kvality pásky závisí kvalita potlače ako aj pravidelnosť servisu tlačiarne a s tým súvisiace náklady.

FORMULÁR PRE DOPYT


1 Step 1
Úpravy etikety
Na vypracovanie presnej ponuky potrebujeme vyplnených čo najviac údajov. V prípade že máte dodatočné otázky, pošlite nám kontaktné údaje a naši špecialisti to radi s vami odkonzultujú.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Return to top of page